Anagain Tercih Edilmesinin Sebebi

Anagain Şampuan ve Anagain Serum

Kellik, saç dökülmesi ve seyreklik sorunları yaşayan insanlara kesinlikle bir numaralı çözüm sağlamaktadır. Bu etki ortalama 1 aylık kullanım ile fark edilmek ile beraber yavaş yavaş etkilerini gösterir. Saç köklerinin yeninden uzamaya başlaması ve saç dökülmelerin de azalma çok kısa bir sürede etkisini göstereceği için müşteri memnuniyeti ve güveni çabuk sağlanır. Anagain ürününü sipariş vermek için sipariş formuna gidebilirsiniz.  Günümüzde saç sorunları çok yoğun gözlenmektedir. Bunun sebeplerinden birisi kişinin saç bakımını yeterince sağlamaması, ikincisi ise saçlarına fön ve jöle gibi uygulamalarla zarar vermesinden kaynaklanmaktadır. Bu işlemler saçları güçsüzleştirerek dökülmelerine ve kırılmalarına neden olmaktadır. Saçlarınızı güçlendirmek için bu ürünün kullanmak saçlarınızın beslenmesine yardımcı olacaktır.

anagain-sampuan-kullanimi

Anagain Saçları Nasıl Uzatır?

Saçlarınızın ilk olarak dökülmesini engellemektedir. Bu işlem saçları besleyerek yeterli bir seviyeye geldiğinde ürün saç kökleri tarafından emilir. Bu emilme dökülmüş ve uzamayan saç köklerinin uzaması için gereklidir. Saç köklerinin beslenmesi uzamayan saç köklerinin uzamasına yardımcı olur. Bu süreç kişiden kişiye değişiklik göstermesine rağmen 1 ila 3 ay arasında belirlenmiştir. Anagain şampuan Saçlarınız uzamaya başladıktan sonra da kullanarak yeniden dökülmesini engelleyebilirsiniz. En önemli kısımlardan biriside budur. Saçlarınız yeniden uzadıktan sonra zamanla tekrar yıpranarak dökülme riski barındırır. Kişin saçlarının yeniden dökülmesini istemiyor ise saçlarına özenli bir şekilde bakım sağlaması gerekmektedir. Bu işlemin düzenliliği ve devamlılığı saçların daha da hacimli ve canlı görünmesine de yardımcı olacaktır.

Anagain Şampuan Kullanımı

En az 2 günde bir kere olacak şekilde duş/banyo esnasında kullanılmalıdır. Saçlarınızı şampuan ile iyice köpürtün ve 5 dakika kadar saçlarınızda kalacak şekilde saç köklerinize masaj yapın daha sonrasında bol su ile durulayın. Bu sayede saç tellerinizi besleyerek güçlendirecek ve dökülmeleri azaltarak zamanla tamamen bitirecektir. Her duş ve banyo esnasında kullanabilirsiniz. Bu tamamen kullanıcıya kalmış bir durumdur. Ayrıca bu şampuandan sonra farklı bir şampuan ile de tekrar saçınızı yıkayabilirsiniz.

Anagain Serum Kullanımı

Anagain serum her duştan sonra temiz ve kuru saç yapısına 10 damla damlatıp masaj yaparak saç köklerine emilimini sağlayarak kullanılır. Bu sayede dökülmüş ve yeniden uzamayan saç köklerinin hızlı bir beslenme ve yeniden canlanma evresine sokabilirsiniz. Zamanla bu saç kökleri yeterli besini alarak yeniden uzamaya başlayacaktır.