Anagain Ekşi, Forum, Yorum

Saç dökülmelerini önleyici bir formül arıyorsanız en mantıklısı bitkisel yollara başvurmaktır. Kendinizi birçok şampuana adamış ve hiç birisinden sonuç alamamış olabilirsiniz. Ya da bitkisel ürünler kullanmış ancak memnun kalmamışta olabilirsiniz. Her saç tipi farklı içeriklere ihtiyaç duyar. Bu nedenle her şampuan herkeste aynı etkiye sahip diye bir kural yok bu yüzden sizlerin kendinize en uygun şampuanı bulması gerekmektedir. Anagain şampuan bu konuda müşterilerine en uygun hizmeti sağlar.

Anagain Şampuan

Anagain bazı bitkilerin sentezleri ile hazırlanmış olan saf bir saç besleyici şampuan ve serumdur. Bu ürünün şampuanı saçları besleyerek dökülmelerini engeller, saçlarınızı eskisinden daha dolgun, hacimli hale getirir. Şampuanı özel olarak hazırlandığı içinde bir çok kişinin hoşuna giden bir kokusu vardır. Kullanıcılarından aldığımız memnuniyet farklı dökülme önleyici şampuanlara göre çok daha yüksek seviyededir.

Anagain Serum

Anagain serum kişiden kişiye farklı etkiler ve süreçler gösterse de genel olarak 3 ayda tam bir etki sağlamaktadır. Etkisi 1 ayda gözle görülür seviyelerde uzama sağlarken 3 ayda tam bir niteliğe ulaşarak siz değerli müşterilere memnuniyet sağlar. Bazı kişilerde bu süreç uzama göstere bilir bunun genel nedenleri ise saçlarında ki yağlanma, kepek, bir hastalıktan kaynaklı olabilir. Herhangi bir hastalığı tedavi edemeyeceği için saç hastalıkları yaşayan kişilerde fayda göstermeyebilir.

Anagain şampuan serum kapanyası